Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » <Seeders of death>|<Samp> » <Seeders of death>|<Samp> » Фільм
Фільм
CasperДата: Четвер, 03.07.2008, 21:27 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 263
Нагороди: 0
Репутація: 6
Статус: Offline
Народ я придлогааю таку штуку давайте замутемо фільм але треба щоб не лиш в мене фрапс буві треба щоб ви всі придложили якісь сюжети фільму wink


 
NikgamaZДата: Четвер, 03.07.2008, 21:33 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 45
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Я вопше ніякою прогою не можу зняти,якісь комп бля глючений!!!




ТЕПЕР Я NikSide =)
 
Double_VДата: П`ятниця, 04.07.2008, 03:24 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 22
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
я за, але я не вмію Фрапсом користуватися, хоча я думаю там нічого складного немає

Повідомлення відредагував Double_V - П`ятниця, 04.07.2008, 03:25
 
RUSSДата: Субота, 05.07.2008, 21:21 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Я согласен насчёт фильма,но я пока про сюжет нима,сказать немогу надо подумать я напишу если пирдумаю.....Но эта идея супер smile

Додано (05.07.2008, 21:20)
---------------------------------------------
можно про стрит рейсенг!!!!!!!!или про мафию........

Додано (05.07.2008, 21:21)
---------------------------------------------
или фильм про нас.....как мы сорвали большой куш!!!!!!!! happy

 
Double_VДата: Субота, 05.07.2008, 21:22 | Повідомлення # 5
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 22
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
однозначно треба щось криваве, або мона зняти щось на подобі сюжету Сан Андреас, тільки змінити, додати свої деталі, більше стрілянини, але я думаю без копів не ібійтися, треба ж комусь зберігати порядок

Повідомлення відредагував Double_V - Субота, 05.07.2008, 21:24
 
CasperДата: Субота, 05.07.2008, 21:27 | Повідомлення # 6
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 263
Нагороди: 0
Репутація: 6
Статус: Offline
Мій сюжет фільми такий кароче підїждають 2 тіпа до банку на моцах кароче заходять спокійно в будівлю коло банку стоїть мент в машині потім ті 2 тіпа вибігають з банку мент щось запідозрює і кароче начинається погоня вони тікають від ментів тут ще 2 мента приєднуються вони кароче тікають від ментів і подорозі всякі трукі виконуютьпотім їх кароче загнали на гору вони заїхали на гору і не мали куда дітись їх оточили менти і спереду трампу стояв верт в повідтрі вони кароче розігнались і перелетіли через верт менти тоже захтіли перелетіти но розбилися ті грабіжники кароче тікали прийшли до айропорту там сідають на літак і литять кудась далеко
Руской мовой
Мой сюжет фильмы такой кароче приєжають 2 типа к банку на моцах кароче заходят спокойно в здание около банка стоит мент в машине потом те 2 типа выбегают из банка мент что-то заподозрювает и начинаеться погоня они убигали от мента здесь еще 2 мента присоединяются они кароче убегают от ментов и подорози всякие труки виконуют потом их кароче загнали на гору они заехали на гору их окружили менити и спереду трампа стоял верт в воздухе они кароче разогнались и перелетели через верт менти за ними погнались и прыгнули за ними но розбились потом они кароче снова убегали приєхали к айропорту там садятся на самолет и литять кудась далеко cool



 
Double_VДата: Субота, 05.07.2008, 21:31 | Повідомлення # 7
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 22
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
не погано, але для цього нам потрібно побільше людей
 
NikgamaZДата: Субота, 05.07.2008, 21:58 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 45
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Да сюжет неплохой,может Алькапоне нам поможет и ещё пару людей нам надо,ну а как єто тяжело будет,сколько раз переснимать всё прийдётся!




ТЕПЕР Я NikSide =)
 
RUSSДата: Субота, 05.07.2008, 22:04 | Повідомлення # 9
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну например так 2-е полецейских мошины и 1-н военый грузовик сопроваждают инкосатор,вот типа мы едим,и тут чюваки на тюненг тачках нам перекрывают путь примерно 3 машины заполненые чюваками,и один дастоёт ракетницу и полит по 1 полицейской тачке(тачка в хлам)потом с узи выбегают чюваки валют других копав....ну вот 1 чюва(бандит)уганяет инкосатор....и 2 копа в 1 машине заним гоница...коп подстрелил колесо инкасатуру и тот певернулся на скорасти.....он вылезает здаёца мы везём его в тюрьму...мы стаим не светофоре и внас чюваки(бондиты)врезаюца берут своего друга и уежают...ну короче копы в жо**...всё всё что мог
 
CasperДата: Понеділок, 07.07.2008, 12:46 | Повідомлення # 10
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 263
Нагороди: 0
Репутація: 6
Статус: Offline
Я придлогаю обэднать 2 сюжета типа банта типом хотели достать денги шатоби купить се дом чото такоэ одни кароче пошли банк грабить другиэ грузовик з денгами и кароче там тыры пыры перестрелки гонки и в конце мы купим типа дом но нада штобы на сервере были команди типа типа танцевать курить даше можем зделать так што один тип ето придумал и собирал друзей типа пошол в диско клуб там парень танце вал он ево взял другого з турмы выташчил отакоэ хто самной согласен cool


 
CasperДата: Понеділок, 07.07.2008, 12:53 | Повідомлення # 11
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 263
Нагороди: 0
Репутація: 6
Статус: Offline
Я уже залил на сайт наш програму Fraps все долшны ейо скачать вот сылка на прогу штоб долго не искать http://sod.ucoz.ua/load/1-1-0-48 штоб скачать прогу проста нажмите с верху страницы на Викачати з сервера (3.34Mb) wink


 
lyubikДата: П`ятниця, 11.07.2008, 20:04 | Повідомлення # 12
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
оо фільм це ідея я за)
 
Форум » <Seeders of death>|<Samp> » <Seeders of death>|<Samp> » Фільм
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024